Wczytuję dane...
Model: 001910440000
Wysyłka w ciągu (dni robocze): 2 dni
Koszt wysyłki od: 9.99 zł.
Producent: fresh n rebel

Wiecej informacji o produkcie

 • WYBIERZ KOLOR I DŹWIĘK
  Kompaktowe, lekkie i kolorowe! Słuchawki douszne Flow to doskonały gadżet, który wzbogaci Twoje codzienne życie nową jakością rytmów i melodii. Znajdź swój styl i ciesz się muzyką.

  IDEALNE DOPASOWANIE
  Słuchawki Flow mają unikalną konstrukcję i są dostępne z wkładką (Flow Wireless Tip) oraz bez silikonowej wkładki usznej. To Ty decydujesz, który styl wybierzesz!

  KRYSTALICZNIE CZYSTY DŹWIĘK
  Słuchawki Flow gwarantują bogaty bas i czysty dźwięk, dzięki czemu wszystko brzmi świetnie: od słuchania muzyki po rozmowy telefoniczne.

  WBUDOWANY PILOT I MIKROFON
  Dzięki wbudowanemu pilotowi i mikrofonowi możesz w łatwy sposób odbierać połączenia lub wstrzymywać odtwarzanie. Zostaw telefon w kieszeni lub torbie, a połączenia i muzykę kontroluj za pomocą słuchawek.

  SPECYFIKACJA:
  • Długość kabla: 100 cm
  • Waga: 14 g

Zawartość opakowania

 • • Słuchawki douszne Flow
  • Silikonowe wkładki uszne w 3 rozmiarach (Flow Wireless Tip)

Gwarancja

1 rok gwarancji

Wygląd (kolor, design, motyw, seria)

Kolor Petrol Blue

Łącza (połączenia, wejścia)

Połączenie Cable

Właściwości fizyczne

Budowa Słuchawki dokanałowe

Polecamy

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/enteropl/" data-tabs="timeline" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="false"><blockquote cite="https://www.facebook.com/enteropl/" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/enteropl/">Entero.pl</a></blockquote></div>

Darmowa dostawa entero.pl