Wczytuję dane...
O sklepie

Od prawie czterdziestu lat zajmujemy się sprzedażą i działamy w sektorze usług fotograficznych, obrazowanie nie ma przed nami tajemnic. Sklep entero.pl, który właśnie zaszczycili Państwo swoją obecnością, funkcjonuje od 1 paździenika 2011.
Od ponad sześciu lat oferujemy kilka tysięcy produktów, w tym: albumy fotograficzne, zegarki, artykuły szkolne, akcesoria fotograficzne, akcesoria komputerowe, akcesoria do artykułów gospodarstwa domowego, kina domowego, teleskopy, karty pamięci.
Cieszymy się, że nasz główny partner, firma Hama, wyróżniła nas znakiem Autoryzowanego Partnera, co stanowi wyraz zaufania i jest gwarancją naszej rzetelności.

Nie zapominamy również o bezpieczeństwie naszych gości, dlatego właśnie wdrożyliśmy certyfikat SSL.

Życzymy udanych zakupów, bądź dobrych wrażeń, które natchną Państwa do dalszych poszukiwań i kolejnych wizyt w naszym sklepie.

Zespół Entero.pl

Dane teleadresowe: 

Biuro Obsługi Klienta
Entero.pl
plac Pokoju 23-25
84-300 Lębork
Polska
NIP: 841-100-10-05

 

telefony do Biura Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 17.
tel: +48 (59) 86 32 400

kom. +48506 119 301

fax: +48 (59) 86 32 401 (czynny całą dobę)

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/enteropl/" data-tabs="timeline" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="false"><blockquote cite="https://www.facebook.com/enteropl/" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/enteropl/">Entero.pl</a></blockquote></div>

Darmowa dostawa entero.pl