Wczytuję dane...

karty MicroSD

Karta pamięci do telefonu komórkowego, karta do smartfona - dzisiejsze telefony przejmują coraz większą funkcjonalność od dotychczas używanych urządzeń biurowych. W telefonie kryje się terminal do odbioru maili, wiadomości natychmiastowych, z urządzenia możesz połączyć się do swojego biura, podejrzeć monitoring czy ściągnąć i edytować podsumowanie i zestawienie obrotów wybranego kontrahenta.

Czy pamiętasz czasy wakacji, w których oprócz telefonu komórkowego służącego do prowadzenia rozmów i wysyłania sms-ów zabierałeś dodatkowo kamerę i aparat fotograficzny ? Często w bagażu podręcznym dopakowywałeś przenośny komputer ... tak na wszelki wypadek, jeśli w trakcie wakacji okazało by się iż niezwłocznie musisz podjąć decyzję dotyczącą twojego  ... tak ... dodatkowa funkcjonalność wymaga coraz większej ilości mocy obliczeniowej jak również pamięci, na której zarchiwizujesz efekty swojej pracy ...

W Entero.pl mamy dla Ciebie szeroki wybór dodatkowych kart pamięci współpracujących z Twoim telefonem ... od dziś nie zabraknie ci już miejsca do zapisywania twoich zdjęć, plików wideo czy pobranych danych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Darmowa dostawa entero.pl