Wczytuję dane...
Model: 001881760000
Wysyłka w (dni robocze): 2 dni
Koszt wysyłki od: 14.99 zł.
Producent: coocazoo
i-Raty - raty online

Portfel dziecięcy CashDash 2 Laserreflect Berry - Coocazoo

Specjalny odblaskowy wzór

Laserreflect to portfel, który został pokryty odblaskowym wzorem. Podświetlony laserowy motyw w ciemności wygląda oszałamiająco - jak rozbłysk błyskawicy. Taki portfel Coocazoo na pewno zrobi furorę wśród znajomych.

Niezbędny w każdym plecaku

Portfel jest przedmiotem, bez którego rzadko ruszasz się z domu. Ważne, aby pomieścił wszystkie potrzebne rzeczy, był wytrzymały i jak najbardziej praktyczny, zapewniając Ci łatwy dostęp do potrzebnego dokumentu czy szybką regulację rachunku przy kasie. A przy tym wszystkim ma oczywiście świetnie wyglądać, gdyż portfel jest przecież jednym z ważniejszych dodatków modowych.

Bileciki do kontroli

Z tyłu portfela znajduje się przezroczyste, zamykane na rzep okienko, specjalnie do umieszczenia w nim karty miejskiej czy biletu, który zawsze będziesz mieć pod ręka, bez konieczności szukania go w portfelu. Przydatne szczególnie podczas kontroli biletowych.

Niezawodne zamki YKK

Wysoką jakość tworzą małe detale. W portfelach Coocazoo stosujemy najlepsze zamki, produkowane przez lidera w tej dziedzinie – YKK. YKK to nie tylko zapięcia – to również standard jakości. Masz pewność, że w Twojej wspólnej podróży z Coocazoo, zamki Cię nie zawiodą.

PFC FREE – z dbałością o środowisko

PFC to środki chemiczne (perfluorowęglowodory) stosowane ze względu na ich właściwości wodoodporne. Niestety nie są zdrowe dla środowiska - gromadzą się w nim i je zatruwają. Dlatego nie korzystamy z nich, a produktom Coocazoo zapewniamy wodoodporność, wykorzystując specjalną, przyjazną środowisku powłokę wolną od PFC. Dbajmy razem o środowisko.

100-pfc-free

Jesteśmy partnerem bluesign® system – razem dbamy o środowisko

bluesign® system to organizacja działająca na rzecz zrównoważonej produkcji wyrobów tekstylnych. Do produkcji artykułów szkolnych Coocazoo wykorzystujemy przyjazne środowisku materiały, które nabywamy od sprawdzonych partnerów bluesign® system.


Opis produktu::

  • Wysokiej jakości portfel wykonany z solidnych materiałów, który będzie służył przez długi czas
  • Liczne kieszenie o różnych rozmiarach: pomogą utrzymać porządek i szybko znaleźć daną kartę
  • Przezroczysta, zamykana na rzep kieszonka na często używany dokument, np. kartę miejską czy bilet
  • Dwie pojemne przegrody na banknoty
  • Zamykana za zamek kieszeń na monety lub inne drobiazgi
  • Portfel zamykany na mocne rzepy
  • Powłoka w 100% wolna od PFC, posiada certyfikat bluesign
  • Wymiary: 10 x 1,5 x 12 cm
  • Waga: 85 g
  • Gwarancja: 2 lata
Polecamy

Darmowa dostawa entero.pl