Wczytuję dane...
Model: 001910730000
Wysyłka w ciągu (dni robocze): 2 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: fresh n rebel

Wiecej informacji o produkcie

 • CECHY
  • Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth
  • Aktywny system redukcji szumów w formacie cyfrowym
  • Tryb dźwięku akustycznego
  • Wbudowany pilot i mikrofon
  • Asystent głosowy
  • Auto pauza
  • Czas ładowania: 2 godziny
  • Waga: 260 g

  CZAS ODTWARZANIA PRZEZ BLUETOOTH
  • 13 godzin z wykorzystaniem cyfrowego systemu ANC
  • 26 godzin lub

Opis marketingowy, rozszerzony

 • AKTYWNY SYSTEM REDUKCJI SZUMÓW
  Podczas gdy system aktywnej redukcji szumów (ANC) w formacie analogowym współpracuje z komponentami analogowymi i wykorzystuje tylko 1 mikrofon wewnątrz każdego nausznika do redukcji głównie tonów niskich, system ANC w formacie cyfrowym wykorzystuje mikrofon znajdujący się wewnątrz i na zewnątrz każdego nausznika. Połączenie chipu komputerowego z odizolowaną konstrukcją nauszników zapewnia redukcję szumów doskonałej jakości. System ten pozwala redukować większy zakres częstotliwości dźwięku, nawet przed dotarciem szumu do słuchawek.

  TRYB DŹWIĘKU AKUSTYCZNEGO
  Tryb Ambient Sound Mode w w słuchawkach Clam ANC DGTL pozwala zachować świadomość otaczającego Cię świata, działając dokładnie odwrotnie niż w przypadku funkcji aktywnej redukcji szumów. Mikrofony znajdujące się na zewnątrz nauszników wzmacniają otaczające dźwięki i głosy, dzięki czemu podczas słuchania muzyki lepiej usłyszysz to, co dzieje się wokół Ciebie bez zdejmowania słuchawek.

  AUTO PAUZA
  Gdy tylko zdejmiesz słuchawki, odtwarzanie muzyki zostanie wstrzymane. Gdy nałożysz je ponownie, odtwarzanie muzyki zostanie wznowione w miejscu, w którym zostało wstrzymane. Nie ma potrzeby wciskania pauzy, ponieważ dzieje się to automatycznie!

  ODTWARZANIE
  Prezentowane słuchawki nie zawiodą nawet podczas przelotu z Amsterdamu do Rio de Janeiro i z powrotem; możesz z nich korzystać nieprzerwanie przez 26 godzin. Korzystając z cyfrowego ANC nadal możesz cieszyć się z odtwarzania trwającego aż 13 godzin.

  WYSOKA JAKOŚĆ DŹWIĘKU
  Dzięki technologii dźwięku Qualcomm® aptX™, posłuchasz ulubionych melodii w jakości, na jaką zasługują. Technologia dźwięku Qualcomm® aptX poprawia brzmienie przesyłanej bezprzewodowo muzyki, dzięki czemu miłośnicy muzyki mogą delektować się każdym utworem w dowolnej chwili.

  IDEALNE DOPASOWANIE
  Dzięki nowatorskiemu kształtowi pałąka, miękkiej skórce białkowej i poduszkom pochłaniającym wilgoć, słuchawki te zapewniają duży komfort noszenia. Ponadto, ciśnienie pałąka jest niewielkie i a nauszniki są całkowicie dopasowane do uszu.

  OBROTOWE I SKŁADANE
  Po zakończeniu słuchania, słuchawki można złożyć i schować je do dołączonego etui. Można je również obracać, ułatwiając sobie w ten sposób noszenie ich na szyi, ponieważ pasują do kształtu ramion i klatki piersiowej.

  ASYSTENT GŁOSOWY
  Możesz używać przycisków pilota z boku słuchawek do sterowania muzyką lub po prostu aktywować aplikację Siri lub Google Assistant na smartfonie.

Zawartość opakowania

 • Bezprzewodowe słuchawki nauszne Clam ANC DGTL
  Kabel do ładowania (USB-C)
  Kabel audio (3,5 mm)
  Etui

Gwarancja

1 rok gwarancji

Polecamy

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/enteropl/" data-tabs="timeline" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="false"><blockquote cite="https://www.facebook.com/enteropl/" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/enteropl/">Entero.pl</a></blockquote></div>

Darmowa dostawa entero.pl