Wczytuję dane...
Model: 001205720000
Wysyłka w (dni robocze): 2 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: motorola

Niania elektroniczna MBP 482 - Motorola

Czuwaj nad snem dziecka

Elektroniczna niania wideo Motorola MBP482 pozwoli ci mieć na oku wszystko co dzieje się z twoim dzieckiem. Technologia łączności bezprzewodowej FHSS 2.4 GHz daje gwarancję odpowiedniej jakości połączenia oraz przesyłania obrazu i dźwięku bez najmniejszych zakłóceń, a także bezpieczeństwa przed niepowołanym dostępem. Monitor w module rodzica wyposażono w 2.4-calowy kolorowy ekran LCD oraz panel sterowania umożliwiający zdalne przybliżanie obrazu. Nie zabrakło także trybu nocnego, który za sprawą pracy w podczerwieni umożliwia monitorowanie zachowania dziecka w pokoju nawet w zupełnych ciemnościach. Z Motorola MBP482 czuwasz nad snem swojego dziecka.

Hellobaby

Elektroniczna niania wideo Motorola MBP482 została stworzona z myślą o zapewnieniu rodzicom wygodnej metody na monitorowanie aktywności swojego dziecka. W zestawie znajdziemy moduł dziecka z kamerą, a także moduł rodzica z 2.4-calowym kolorowym ekranem. Dzięki temu dziecko jest pod stałą kontrolą w dzień i w nocy.

Lepiej widzieć i słyszeć

Dzięki zastosowaniu mikrofonu o wysokiej czułości, kamera w module dziecka przesyła zarówno obraz jak i dźwięk wprost na ekran modułu rodzica. Bezpieczne szyfrowanie przekazu gwarantuje, iż żadna niepowołana osoba nie będzie miała dostępu.

Lepiej mieć kontrolę

Moduł rodzica o zasięgu do 300 metrów (ok. 50 metrów w warunkach domowych) posiada kilka zaawansowanych funkcji, pozwalających na jeszcze skuteczniejszą kontrolę sytuacji w pokoju dziecka. Specjalne przyciski umożliwiają na przykład powiększenie obrazu przesyłanego z kamery, a wskaźnik poziomu głośności pozwoli zdecydować, czy nie przyciszyć nieco pracę głośnika w pokoju dziecka. Głośność kontrolować można także w sposób zdalny, nie budząc dzięki temu dziecka poprzez wejście do jego pokoju.

Lepiej znać temperaturę

Wszechstronna niania monitoruje temperaturę w pokoju najmłodszych, dzięki której dziecko jest chronione przed przegrzaniem lub wychłodzeniem. Od teraz łatwiej zapewnić mu przebywanie w optymalnych dla siebie warunkach.

Lepiej sprawdzać także nocą

Kamerka potrafi rejestrować obraz w zupełnych ciemnościach. Wszystko za sprawą technologii wykorzystującej podczerwień, gwarantującej czytelny obraz bez względu na warunki oświetleniowe.

Opis produktu:

Polecamy

Darmowa dostawa entero.pl