Tornistry szkolne, plecaki, piórniki

Prezentujemy bezsprzecznie najbezpieczniejsze tornistry i plecaki szkolne, produkty posiadające certyfikaty najbardziej wymagających jednostek certyfikujących. Produkty Hama, Step By Step, Coocazoo, Baggymax, Step By Step Junior, All Out, Aha.

Tornistry Step By Step występuja w wielu bryłach, miedzy innymi Space, Magic Mags, Light 2, 2 in 1, Touch 2, Light, Touch. Niekwestionowane zalety oferowanych przez nas tornistrów Step By Step to:

  • Jakość - 4 lata gwarancji
  • Bezpieczeństwo - najlepsze odblaski, które działają w każdych warunkach pogodowych, odpowiednia kontrukcja, która zabezpiecza właściwą postawę dziecka
  • Ergonomia - modele Space i 2w1 wyposażone są w unikalny system regulacji wysokości, który umożliwia dopasowanie położenia tornistra bezpośrednio na plecach dziecka. Wszytstkie tornistry można dodatkowo dopasować regulując szelki, paski i pas piersiowy. Sztywna kontrukcja tornistrów oparta jest o solidnie wyściełany tył i bardzo lekki stelaż, który wykonany jest z włókna szklanego.
  • Funkcjonalność - we wszystkich modelach tornistrów kieszenie zewnętrzne rozszerzają się, przednia kieszeń pokryta jest folią termoizolacyjną. Zapięcie magnetyczne umożliwia łatwy dostęp do komory głównej tornistra. Spód tornistra składa się z wielu warstw, co uodparnia tornister na wilgoć i zwiększa jego wytrzymałość.
  • Design - ozdobne motywy na tornistrach Step By Step to wyjątkowe aplikacje 3D i wysokiej jakości haft.
  • Tornistry zostały pozytywnie zaopiniowane przez instytuty AGR i BAG

tornistry szkolne, tornistry, plecaki

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Darmowa dostawa entero.pl