Wczytuję dane...

sandisk

SanDisk Corporation (NASDAQ: SNDK) - światowy lider w obszarze rozwiązań z zakresu pamięci flash, począwszy od badań i rozwoju, poprzez projektowanie i produkcję, aż po pracę nad marką i dystrybucję produktów pośród producentów OEM oraz za pośrednictwem kanałów detalicznych.

Innowacje firmy SanDisk z obszaru pamięci flash i technologii systemów przechowywania danych zapewniają klientom nowe i transformacyjne możliwości od 1988 r. Zróżnicowana oferta produktów firmy SanDisk obejmuje karty pamięci flash oraz wbudowane rozwiązania wykorzystywane w smartfonach, tabletach, cyfrowych aparatach fotograficznych, kamerach wideo, cyfrowych odtwarzaczach multimedialnych i innych użytkowych urządzeniach elektronicznych, jak również w dyskach flash USB i flashowych dyskach twardych SSD przeznaczonych dla rynku informatycznego.

Firma SanDisk, wchodząca w skład indeksu S&P 500 i należącą do rankingu Fortune 500, ma swoją siedzibę w Dolinie Krzemowej, a jej dochody w 2010 r. wyniosły ponad 4,8 mld USD. Firma zatrudnia na całym świecie ponad 3500 pracowników.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Darmowa dostawa entero.pl

     

    Zamów pakiet zdjęć, wyślij pliki i ciesz się prawdziwymi wspomnieniami.

    Wybierz swój pakiet zdjęć!

    Wybierz swój pakiet