Wczytuję dane...

sandisk

SanDisk Corporation (NASDAQ: SNDK) - światowy lider w obszarze rozwiązań z zakresu pamięci flash, począwszy od badań i rozwoju, poprzez projektowanie i produkcję, aż po pracę nad marką i dystrybucję produktów pośród producentów OEM oraz za pośrednictwem kanałów detalicznych.

Innowacje firmy SanDisk z obszaru pamięci flash i technologii systemów przechowywania danych zapewniają klientom nowe i transformacyjne możliwości od 1988 r. Zróżnicowana oferta produktów firmy SanDisk obejmuje karty pamięci flash oraz wbudowane rozwiązania wykorzystywane w smartfonach, tabletach, cyfrowych aparatach fotograficznych, kamerach wideo, cyfrowych odtwarzaczach multimedialnych i innych użytkowych urządzeniach elektronicznych, jak również w dyskach flash USB i flashowych dyskach twardych SSD przeznaczonych dla rynku informatycznego.

Firma SanDisk, wchodząca w skład indeksu S&P 500 i należącą do rankingu Fortune 500, ma swoją siedzibę w Dolinie Krzemowej, a jej dochody w 2010 r. wyniosły ponad 4,8 mld USD. Firma zatrudnia na całym świecie ponad 3500 pracowników.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    <div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/enteropl/" data-tabs="timeline" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="false"><blockquote cite="https://www.facebook.com/enteropl/" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/enteropl/">Entero.pl</a></blockquote></div>

    Darmowa dostawa entero.pl