Wczytuję dane...

jabra

Firma Jabra jest globalnym producentem innowacyjnych zestawów słuchawkowych i rozwiązań głośnomówiących. Zatrudniamy około 875 osób i posiadamy placówki handlowe na całym świecie. Umożliwiamy bezproblemową komunikację użytkownikom mobilnym, pracownikom pracującym w biurze oraz pracownikom centrów kontaktowych z całego świata.

2012.03.26 Jabra 5250

Celem naszej marki, Jabra, jest wzmocnienie naszych klientów. Dostrzegamy ogromny potencjał drzemiący w technologii. Technologia może nas wyzwolić i umożliwić osiągnięcie niesamowitych celów. Produkty firmy Jabra wykorzystują tę technologię i pozwalają użytkownikom pracować, żyć oraz bawić się według własnych zasad. Zawsze połączone, zawsze włączone i zawsze na przedzie. 

W firmie Jabra mamy ten przywilej, że możemy oprzeć się na doświadczeniu i osiągnięciach naszej firmy nadrzędnej, GN Store Nord. Firma GN Store Nord ma ponad 140 lat doświadczenia w tworzeniu najnowocześniejszych rozwiązań komunikacyjnych. Jest ona dla nas doskonałym fundamentem w postaci wiedzy technicznej, dzięki której możemy rozwijać markę Jabra.

Cała gama naszych zestawów słuchawkowych była wielokrotnie nagradzana i uznawana jako złoty standard w zakresie innowacji i wzornictwa. Otrzymaliśmy liczne nagrody i wyróżnienia za produkty i wzornictwo, w tym CES Innovation, nagrodę za wzornictwo iF, Najlepsze akcesorium Red Dot , Złota nagroda T3 oraz Wybór redaktorów portalu CNET. Uznanie pracy zawsze przynosi satysfakcję, jednak postrzegamy je bardziej jako wyzwanie – wyzwanie, aby kontynuować pracę nad innowacyjnymi rozwiązaniami i tworzyć produkty spełniające potrzeby naszych klientów w nieoczekiwany i wyzwalający sposób.

W firmie Jabra naszym zadaniem jest dostarczanie produktów o wyjątkowej jakości, które upraszczają pracę w każdym środowisku technologicznym oraz dla każdego sposobu pracy. Zdajemy sobie sprawę, że nasze produkty nie są używane w odizolowaniu i właśnie dlatego nasza strategiczna współpraca z wybranymi firmami jest tak istotna dla naszej firmy. 

Dzięki temu, że współpracujemy z liderami branży telekomunikacyjnej, jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasze produkty spełniają określone potrzeby naszych klientów. Sprawiamy, że mogą oni w rzeczywisty sposób usprawnić swoją pracę, uzyskując niezawodną komunikację z innymi systemami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Darmowa dostawa entero.pl

 

Zamów pakiet zdjęć, wyślij pliki i ciesz się prawdziwymi wspomnieniami.

Wybierz swój pakiet zdjęć!

Wybierz swój pakiet