Wczytuję dane...
Model: 001386950000
Wysyłka w ciągu (dni robocze): 2 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: szkolne

Zero nudy, zawsze na topie!

Coocazoo to design inspirowany najnowszymi trendami modowymi. Stale obserwujemy otoczenie i wiemy, co jest na czasie. Dlatego masz pewność, ze nosząc Coocazoonosisz się stylowo.


Ponad czasowy, stonowany kolor!

Nie lubisz nudy, ale kolor to nie Twoja bajka? Solid to rozwiązanie dla Ciebie. Uniwersalny kolor gwarantuje, że plecak nawet po latach nie wyjdzie z mody. Dodatkowo system MatchPatch umożliwia odświeżenie jego image’u lub dopasowanie go do stroju dnia.


Plecak, który rośnie z Tobą!

EvverClevver to przede wszystkim idealne dopasowanie plecaka do wzrostu ucznia. Innowacyjny, ruchomy panel znajdujący się z tyłu pozwala dopasować plecak do długości pleców. Dzięki temu masz pewność, że zarówno szelki, jak i ergonomiczne poduszki znajdują się na właściwym miejscu, a Twój kręgosłup jest prawidłowo odciążony. Wraz ze wzrostem panel można płynnie regulować, by zawsze mieć prawidłowo i ergonomicznie dopasowany plecak.

MatchPatch – elementy wymienne

Plecak został wyposażony w system elementów wymiennych MatchPatch*Oznacza to, że uchwyty do zamków, zapinki i logo możesz w dowolnym momencie wymienić na nowe, w innym kolorze. Teraz możesz stworzyć unikalny plecak z dowolnym połączeniem barw. Jeśli Twój plecak Ci się znudzi, wystarczy,że jego elementy wymienne zastąpisz innymi, zyskując odświeżony plecak wnowej odsłonie.
*Dodatkowe zestawy elementów wymiennych MatchPatch do nabycia osobno.


Jakość, która się opłaca

Niemiecka marka Coocazoo to produkty, których używa się latami. Solidne wykonanie dbałością o szczegóły sprawia, że nie ma najmniejszych problemów z ich użytkowaniem. Przemyślana konstrukcja oraz praktyczne rozwiązania stanowią codzienne wsparcie podczas każdego szkolnego dnia.
Gdy raz spróbujesz Coocazoonie będziesz chciał już innej marki!


Odblaski ORALITE®

Plecaki Coocazoo zostały wyposażone w niezwykle silne odblaski ORALITE® jest do marka należąca do Orafol globalnego lidera w dziedzinie materiałów odblaskowych. Folie ORALITE® są wykorzystywane również przez służby ratunkowe oraz przy produkcji znaków drogowych, możesz mieć więc pewność, że Twoja widoczność na drodze będzie bardzo dobra, nie tylko po zmierzchu, ale również w pochmurne dni.


Niezawodne zamki YKK

Wysoką jakość tworzą małe detale. W plecakach Coocazoo stosujemy najlepsze zamki, produkowane przez lidera w tej dziedzinie – YKK. YKK to nie tylko zapięcia – to również standard jakości. Masz pewność, że w Twojej wspólnej podróży z Coocazoo, zamki Cię niezawiodą!


Certyfikat AGR dla zdrowych pleców

Konstrukcja plecaków Coocazoo EvverClevver została doceniona przez niemiecki instytut AGROznaczenie (certyfikat AGR) otrzymują produkty, które mają pozytywny wpływ na kręgosłup: zapewniają mu optymalne wsparcie i nie obciążają go. Certyfikat nadawany jest przez niezależną komisję, w skład której wchodzą eksperci z różnych dziedzin medycyny.

Cechy:

Jakość, która sięCechy:

- Nowoczesny, funkcjonalny plecak szkolny zaprojektowany z myśląo osobach aktywnych
- Wyściełane szelki w kształcie litery S zwiększają ergonomię noszenia, nie uciskają ramion
- Górna regulacja szelek: plecak jeszcze lepiej trzyma się pleców, np. przy pochylaniu sięjeździe na rowerze, rolkach
- Ergonomicznie wyprofilowane plecy
- Innowacyjny system regulacji położenia panelu tylnego pozwala na ergonomiczne dopasowanie do dowolnej wysokości pleców
- Plecy wyłożone miękkim, oddychającym materiałem zapewniają prawidłowy przepływ powietrza, zwiększając komfort noszenia
- Pas piersiowy z możliwością regulacji położenia w pionie – dopasujesz do swojego wzrostu
- Odczepiany, szeroki pas biodrowy znacznie odciąża kręgosłup, szczególnie przy ciężkim plecaku
- Plecak z czterema przegrodami zapinanymi na zamki
- Duża komora główna, z dodatkową przegrodą na ciężkie książki lub laptopa
- Średnia kieszeń z organizerem na długopisy, telefon oraz zawieszką na klucze
- Mała przednia kieszeń na drobiazgi
- Dwie kieszenie boczne, np. na napoje
- Malutka, ukryta kieszeń z tyłu plecaka np. pieniądze
- Dwukierunkowe zamki zapewniają szybki dostęp do zawartości
- Odblaski z każdej strony plecaka zapewnianiające bardzo dobrą widoczność na drodze, zarówno po zmierzchu, jak i podczas pochmurnego dnia
- Odblaskowy paseczek z przodu do zamocowania lampki LED
- Boczne pasy kompresyjne: możliwość zwężenia lub rozszerzenia plecaka w zależnościod wypełnienia
- Solidny uchwyt do przenoszenia i dodatkowy do powieszenia plecaka
- Kolorowy materiał wewnątrz plecaka, dopasowany indywidualnie do wzoru

- Gwarancja: 2 lata opłacaNiemiecka marka Coocazoo to produkty, których używa się latami.Solidne wykonaniezdbałością o szczegółysprawia, że nie ma najmniejszych problemów z ich użytkowaniemEvverClevver II SolidZero nudy, zawsze na topieCoocazoo to design inspirowany najnowszymi trendami modowymi. Stale obserwujemyotoczenie i wiemy, co jest na czasie. Dlatego masz pewność, ze nosząc Coocazoo,nosisz sięstylowo.Ponadczasowy, stonowanykolorNie lubisz nudy, ale kolor to nie Twoja bajka? Solid to rozwiązanie dla Ciebie. Uniwersalnykolor gwarantuje, że plecak nawet po latach nie wyjdzie z mody. Dodatkowo systemMatchPatch umożliwia odświeżenie jego image’u lub dopasowanie go do stroju dnia, ale o tymjuż niżej.Plecak, który rośnie z TobąEvverClevver to przede wszystkim idealne dopasowanie plecaka do wzrostuucznia.Innowacyjny, ruchomy panel znajdujący się z tyłupozwala dopasować plecak do długościpleców. Dzięki temu masz pewność, że zarówno szelki, jak i ergonomiczne poduszki znajdująsię na właściwym miejscu, a Twój kręgosłup jest prawidłowo odciążony.Wraz ze wzrostempanel można płynnie regulować, by zawsze mieć prawidłowo i ergonomicznie dopasowanyplecak.MatchPatchelementy wymiennePlecak został wyposażony w system elementów wymiennych MatchPatch*.Oznacza to, że uchwyty do zamków, zapinki i logo możesz w dowolnymmomencie wymienić na nowe, w innym kolorze. Teraz możesz stworzyć unikalnyplecak z dowolnym połączeniem barw.Jeśli Twój plecak Ci się znudzi, wystarczy,że jego elementy wymienne zastąpisz innymi, zyskując odświeżony plecak wnowej odsłonie.*Dodatkowe zestawy elementów wymiennych MatchPatch do nabycia osobno.Jakość, która się opłacaNiemiecka marka Coocazoo to produkty, których używa się latami.Solidne wykonaniezdbałością o szczegółysprawia, że nie ma najmniejszych problemów z ich użytkowaniem
Polecamy

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/enteropl/" data-tabs="timeline" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="false"><blockquote cite="https://www.facebook.com/enteropl/" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/enteropl/">Entero.pl</a></blockquote></div>

Darmowa dostawa entero.pl